Jaunimo darbo centro stende – kryptis Tavo karjerai! („Studijos 2017“)
Aktualios naujienos  |  Naujienų archyvas

2017 m. vasario 2 d.
Kategorija: Darbo rinkos
 

 

Tradiciškai Jaunimo darbo centro stendas veikia tarptautinėje mokymosi, žinių ir karjeros planavimo parodoje „Studijos 2017“, kuri vyksta vasario 2-4 dienomis. Šiais metais stendo lankytojų laukia profesionalų konsultacijos, interaktyvios veiklos, staigmenos ir žaidimai. Parodoje jaunuoliai pirmą kartą išgirs ir šių metų darbo rinkos prognozę  bei pamatys įsidarbinimo galimybių barometrus.

 

 

Jaunimo darbo centro stendas pasiruošęs parodai.

JDC stendas

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jaunimas stende.

Jaunimas parodoje

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

„Mes visada ieškome kūrybiškų būdų bendrauti su jaunimu, todėl šiemet jaunimo darbo centrų stendas dar ryškesnis, patrauklesnis ir informatyvesnis. Per tris parodos dienas stende dirbs apie 40 specialistų, kuriuos vienija bendras tikslas – kuo daugiau jaunimo supažindinti su atsakingu karjeros planavimu renkantis jiems labiausiai tinkančias profesijas“, – sako Lietuvos darbo biržos direktorė Ligita Valalytė.

 

 

Nuotr.: (iš dešinės) LDB sk. vedėja D. Liugienė, LDB direktorė L. Valalytė, Komunikacijos sk. vedėja J.Baublienė, Departamento direktorė I. Liubertė ir vyr. specialistė E. Norkevičiūtė.

Komanda

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Šių metų parodos šūkis „Laisvė rinktis“,  todėl mobiliame Jaunimo darbo centre lankytojų laukia ne viena interaktyvi veikla. Čia jaunuoliai turės progą pasikonsultuoti su jaunimo specialistais, spręsti skirtingus testus, kurie ne tik padeda pažinti save, bet ir lengviau orientuotis galimybių gausoje. JDC konsultanto ir psichologo komanda kvies sudalyvauti simuliaciniame darbo pokalbyje, kuris leis įsijausti į niekada nepatirtą situaciją, o pokalbio pabaigoje dalyvis išgirs profesionalų patarimus: ką geriau daryti, kaip elgtis, kokius klausimus užduoti, kad darbo pokalbis būtų sklandus ir teisingas.

 

 

Profesinio orientavimo testus spręsti įdomu.

Jaunimas

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Stende lankytojų taip pat lauks projekto „Atrask save“ konsultantai, pasirengę papasakoti apie Jaunimo garantijų iniciatyvą, visoje Lietuvoje vykstančius jaunuoliams aktualius renginius ir veiklas, leidžiančias suprasti, ko ieškoma ir rasti sau tinkamiausią užsiėmimą. EURES atstovai supažindins su praktikos ar darbo užsienyje galimybėmis, atsakys į  lankytojų klausimus. Jeigu jaunuoliai svarstys daugiau laiko skirti savanoriškai veiklai, čia taip pat išgirs viską, ką reikia žinoti norint savanoriauti. O kūrybingiausi jaunuoliai galės dalyvauti žaidime „Darbdavy, tau manęs reikia!“, kuris skatins pagalvoti apie unikalius savo talentus.

 

 

Profesinio orientavimo testus spręsti įdomu.

Konsultacijos

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Antrą ir trečią parodos dieną JDC stendas sulauks svečių – penktadienį įmonės „Catalyst Baltic“ atstovai kvies jaunuolius į komandos formavimo veiklas. Ypatinga žaidimų forma leis pažinti save, suprasti, kaip geriausia dirbti komandoje, įsiklausyti ir išgirsti komandos narius. Šeštadienį stendo svečiai – įmonė „3D Idėja“ rodys tai, kas puikiai žinoma, bet dar ne visiems matyta – kaip veikia 3D spausdintuvas. Lankytojai galės patys pamatyti ir išbandyti naująsias technologijas – 3D spausdintuvą ir rašiklį. O tie, kurie turės 7 minutes, namo galės parsinešti ir suvenyrą – 3D spausdintuvu atspausdintą raktų pakabuką.

 

Nuotr. D. Liugienė pristato paklausias profesijas ir įsidarbinimo galimybes.

Konsultacijos apie paklausias profesijas

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tarptautinė mokymosi, žinių ir karjeros planavimo paroda „Studijos 2017“ šiemet vyksta jau 15 kartą, jos tikslas – supažindinti abiturientus ir jaunus žmones su studijų galimybėmis Lietuvoje ir užsienyje, su reikalingiausiomis profesijomis ir specialybėmis, su karjeros ir verslo perspektyvomis, su stažuotėmis ir savanoryste.

 

 

 

Bendras vaizdas

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jaunimo darbo centrų stendas įsikūręs 5 parodų rūmų salėje, pažymėtas 5.D02. Kviečiame dalyvauti!

 

 

Lietuvos darbo biržos Komunikacijos skyrius, tel. (8 5) 236 07 99.

Aktualios naujienos  |  Naujienų archyvas