Darbo biržos veikla 

Lietuvos darbo birža > Informacija > Administracinė informacija
 

Lietuvos darbo birža prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos ir jos 46 teritorinės darbo biržos savo veiklą pradėjo 1991 m. kovo 1 d.

Lietuvos darbo birža derina darbo pasiūlą ir paklausą, siekiant išlaikyti darbo rinkos pusiausvyrą, siekia didinti darbo ieškančių darbingo amžiaus asmenų užimtumo galimybes, įgyvendina dvišalį ir trišalį socialinių ir darbo rinkos partnerių bendradarbiavimą užimtumui skatinti, prisideda prie socialinės atskirties mažinimo, rengia ir įgyvendina nedarbo prevencijos ir darbuotojų atleidimo iš darbo pasekmių švelninimo priemones, siekiant mažinti struktūrinį nedarbą, vykdo darbo rinkos stebėseną, vertina padėtį darbo rinkoje ir prognozuoja jos pokyčius, plėtoja viešąsias paslaugas ir gerina įgyvendinamų užimtumo rėmimo priemonių efektyvumą, įsisavina Europos Sąjungos struktūrinių, Europos prisitaikymo prie globalizacijos padarinių ir kitų fondų finansinę paramą, siekiant užimtumo ir investicijų į žmogiškąjį kapitalą skatinimo bei užtikrinant lygias galimybes darbo rinkoje, aktyviai veikia Europos užimtumo tarnybų tinkle, kuriant vieningą ir skaidrią Europos Sąjungos darbo rinką, užtikrina ir modernizuoja teritorinių darbo biržų veiklą, skatinant užimtumą ir investicijas į žmogiškąjį kapitalą.

 Naujienos

Žemaitijos verslininkai sukūrė daugiausiai naujų darbo vietų2017.05.23
Lietuvos darbo biržoje lankėsi Tarptautinio valiutos fondo atstovai2017.05.09
Darbdaviai ruošiasi vasaros sezonui – ieško padavėjų, barmenų ir virėjų 2017.05.05
Kokybiška partnerystė arba kaip rasti mėgstamą darbą? (Interviu)2017.05.03
Patvirtinti projektai, skatinantys regionuose steigti darbo vietas2017.04.10
1 - 5 Pirmyn

 Naujausi skelbimai

2017.05.23Lietuvos darbo birža prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos skelbia konkursą į Lietuvos darbo biržos vykdomo projekto "Ilgalaikių bedarbių įdarbinimo rėmimas" finansininko pareigas
2017.05.22Ieškomas Priemonių buhalterinės apskaitos skyriaus vyriausiasis specialistas

 Renginiai

Gegužės 31 d. – birželio 2 d. Lietuvos darbo biržos delegacija lankysis Vokietijos federalinėje užimtumo agentūroje, Bavarijos regioniniame ir Schwandorfo teritoriniame padalinyje. Naujas2017.05.31 08:00Niurnbergas, Vokietija.

Informacija atnaujinta: 2015.11.13 10:32