Praleisti naršymo saitus
Struktūra ir kontaktai
Teisinė informacija
Veiklos sritys
Korupcijos prevencija
Administracinė informacija
Naujienos
Renginiai
Jaunimo garantijos
Atviro informavimo sistema
Informacijos ir konsultacijų centrai
Klientų priėmimo laikas
Bendradarbiavimas
Informacija apie darbo užmokestį
Nuostatai
Planavimo dokumentai
Biudžeto vykdymo ataskaitų rinkiniai
Finansinių ataskaitų rinkiniai
Viešieji pirkimai
Tarnybiniai automobiliai
Paslaugos
Nuorodos
Darbo rinka
ES parama
2017 m. vasario 27 d.
Darbo rinkos
„Kas ieško – tas randa“, - sako liaudies išmintis, bet Edgarui darbo tikrai teko atkakliai paieškoti, kol atrastų ne tik patinkantį, bet ir tinkantį. Negalią turintis dvidešimt devynerių metų vaikinas neretai susidurdavo su darbdavių „kreivu“ požiūriu į ribotas darbingumo galimybes. Edgaras sutiko dalyvauti ESF projekto „Atrask save“ veiklose, tikėdamas, kad dalyvavimas projekte padės lengviau susirasti darbą.
2017 m. vasario 24 d.
Kitos naujienos
Vasario 23 d. Kaišiadorių skyriuje vyko tarnybos Lietuvos kariuomenėje pristatymo renginys, kurio metu Kauno regiono karo prievolės ir komplektavimo skyriaus vyr. specialistas kapitonas Vaidas Žibutis supažindino jaunuolius su tarnybos Lietuvos kariuomenėje galimybėmis, tarnybos būdais, nuorodomis, kur reikia kreiptis ir ką būtina žinoti norint įsidarbinti į profesinę karo tarnybą, bei kokius fizinio pasirengimo normatyvus atitikti.
2017 m. vasario 21 d.
Darbo rinkos
Absolventė Ieva, aktyvi ir nuolat besišypsanti mergina, savo gyvenimo neįsivaizduoja be savanorystės. „Savanorystė tapo vienu iš neatsiejamų mano gyvenimo dalykų. Džiaugiuosi, jog savanorystė ne tik praplėtė mano akiratį, bet ir padėjo prisitaikyti prie įvairių situacijų, atrasti naujų savo savybių, susipažinti ir toliau bendrauti su įvairiais žmonėmis, kurie praturtino mano gyvenimą“, - sako Ieva.
2017 m. vasario 20 d.
Darbo rinkos
Vasario 17 d. Jaunimo garantijų viešinimo projekto renginys „Sužinok, kad gali!“ vyko Kaišiadoryse. „Jaunimo garantijos – tai visas kompleksas jaunimo užimtumą skatinančių priemonių nuo profesinio apsisprendimo, profesinio mokymo, darbo įgūdžių rėmimo iki verslumo skatinimo.
2017 m. vasario 17 d.
Darbo rinkos
2017 metų Kauno regiono darbo rinkos prognozė parengta remiantis ekonominių, demografinių bei darbo jėgos pasiūlos ir paklausos rodiklių analizės rezultatais, darbdavių atsakymais į klausimus apie verslo veiklos perspektyvas, darbo vietų steigimą ir likvidavimą įmonėse, viešojoje erdvėje prieinama aktualia informacija apie numatomus pokyčius darbo rinkoje
2017 m. vasario 15 d.
Darbo rinkos
Kauno teritorinė darbo birža kartu su socialiniu partneriu Lietuvos Raudonuoju Kryžiumi 2017 metų vasario 14 d. pakvietė į darbo mugę Kauno regiono studentus užsieniečius bei pabėgėlio statusą turinčius asmenis ir darbdavius, ieškančius potencialių kandidatų į laisvas darbo vietas
2017 m. vasario 14 d.
Darbo rinkos
Kauno teritorinės darbo biržos Kaišiadorių skyriuje darbo biržos specialistai supažindino Rimantę su Europos socialinio fondo (ESF) projektu „Atrask save“, kuris padeda jauniems žmonėms atrasti savo pašaukimą darbinėje veikloje ir pasiūlė jame dalyvauti
2017 m. vasario 13 d.
Darbo rinkos
2017 m. vasario 8 d. Lietuvos Respublikos Vyriausybė nutarimu Nr.96 patvirtino profesijų, kurioms būtina aukšta profesinė kvalifikacija, kurių darbuotojų trūksta Lietuvos Respublikoje, sąrašą.
2017 m. vasario 9 d.
Darbo rinkos
Sausio mėnesį registruoto nedarbo lygio rodiklis, skaičiuojamas nuo darbingo amžiaus gyventojų, Kauno teritorinės darbo biržos aptarnaujamoje teritorijoje išaugo 0,3 proc. punkto iki 7,8 proc. Vasario 1 d. darbo biržoje buvo įregistruota beveik 27,8 tūkst. bedarbio statusą turinčių Kauno regiono gyventojų. Palyginimui, prieš metus bedarbių buvo registruota 28,6 tūkst. arba 8,0 proc. visų regiono darbingo amžiaus gyventojų.
2017 m. vasario 8 d.
Darbo rinkos
Vasario 8 dieną Kauno teritorinės darbo biržos Raseinių skyrius pakvietė savivaldybės, seniūnijų ir darbdavių atstovus susirinkti jaukioje Raseinių krašto istorijos muziejaus salėje ir aptarti 2016 metais Raseinių rajone įgyvendintų Vietinių užimtumo iniciatyvų (VUI) projektų rezultatus.
2017 m. vasario 7 d.
Darbo rinkos
„Skatinkime pokyčius: vienykimės dėl geresnio interneto!“ – tokiu šūkiu vasario 7 d. Kauno Jaunimo darbo centro specialistai minėjo Saugesnio interneto dieną, kuri skirta informuoti lankytojus apie interneto naudą ir kartu internete slypinčius pavojus.
2017 m. vasario 6 d.
Darbo rinkos
Kauno teritorinė darbo birža kviečia darbo ieškančius asmenis dalyvauti apklausoje „Darbo biržos teikiamų paslaugų kokybės vertinimas“.
2017 m. vasario 6 d.
Darbo rinkos
Jaunimo užimtumo iniciatyvos ir Europos socialinio fondo projektai „Atrask save“ ir „Naujas startas“ - puiki pagalba norintiems įsilieti į darbo rinką.
2017 m. vasario 3 d.
Darbo rinkos
Kviečiame darbdavius, planuojančius 2017 metais įgyvendinti Darbo vietų steigimo subsidijavimo priemonę, ir asmenis, planuojančius įgyvendinti Savarankiško užimtumo rėmimo priemonę, dalyvauti mokymuose.
2017 m. sausio 31 d.
Darbo rinkos
Kauno teritorinė darbo birža skelbia pasirengusių darbo rinkai specialistų ir darbininkų, registruotų Kauno teritorinėje darbo biržoje, profesijų bei specialybių sąrašą.
2017 m. sausio 31 d.
Darbo rinkos
Pačiu laiku Arnoldas kreipėsi į darbo biržą! Kaip tik dabar, kai yra įgyvendinami ESF ir JUI lėšomis finansuojami projektai „Atrask save“ bei „Naujas startas“! - projektai, suteikiantys jaunuoliams galimybes pažinti save, prisistatyti darbdaviui, aplankyti mokymo įstaigas ir susipažinti su galimomis darbovietėmis, įgyti kvalifikaciją ar kompetenciją bei įtvirtinti įgytus įgūdžius. Tačiau apie viską nuo pradžių.
2017 m. sausio 27 d.
Darbo rinkos
2016 m. sausio 27 d. Kauno teritorinės darbo biržos Kauno rajono skyriuje vyko vietinių užimtumo iniciatyvų projektų, įgyvendintų 2016 metais Kauno rajone, pristatymas. Renginyje dalyvavo Kauno rajono darbdaviai, seniūnijų seniūnai, mokymo įstaigos atstovai.
Naujienų archyvas