Praleisti naršymo saitus
Struktūra ir kontaktai
Teisinė informacija
Veiklos sritys
Korupcijos prevencija
Administracinė informacija
Naujienos
Renginiai
Jaunimo garantijos
Atviro informavimo sistema
Informacijos ir konsultacijų centrai
Klientų priėmimo laikas
Bendradarbiavimas
Informacija apie darbo užmokestį
Nuostatai
Planavimo dokumentai
Biudžeto vykdymo ataskaitų rinkiniai
Finansinių ataskaitų rinkiniai
Viešieji pirkimai
Tarnybiniai automobiliai
Paslaugos
Nuorodos
Darbo rinka
ES parama
2017 m. rugsėjo 13 d.
Darbo rinkos
Dvidešimt dvejų metų Karoliui idėjų ir kūrybinės gyslelės gali pavydėti ne vienas amatininkas. Keletą kartų pabandęs dirbti samdomu darbuotoju, vaikinas nusprendė, kad toks pragyvenimo būdas – ne jam ir ieškojo įdomesnių būdų ir galimybių užsidirbti.
2017 m. rugsėjo 11 d.
Darbo rinkos
2017 metų rugsėjo 1 d. Kauno teritorinėje darbo biržoje buvo registuota 25,3 tūkst. nedirbančių asmenų ir jie sudarė 7,2 proc. regiono darbingo amžiaus gyventojų. Tai – tiek pat, kiek prieš mėnesį, tačiau 0,3 proc. punkto daugiau nei analogišku laikotarpiu prieš metus.
2017 m. rugsėjo 7 d.
Darbo rinkos
Rugsėjo 6 d. Prienų rajono savivaldybės vadovų ir seniūnijų seniūnų pasitarime dalyvavę Kauno teritorinės darbo biržos Prienų skyriaus vedėjas N. Grudzinskas ir vedėjo pavaduotoja J. Radzevičienė aptarė vietos užimtumo aktualijas.
2017 m. rugsėjo 6 d.
Darbo rinkos
Rugsėjo 5 d. Kėdainių skyriaus darbuotojai dalyvavo UAB „Agrošiltnamiai“ organizuotoje atvirų durų dienoje, kurios metu pristatytas įmonės sėkmingas projektas – modernių šiltnamių kompleksas.
2017 m. rugsėjo 6 d.
Darbo rinkos
2017 m. rugsėjo 6 d. Kauno teritorinė darbo birža gavo pranešimą apie numatomą grupės darbuotojų atleidimą UAB „Radinvesta".
2017 m. rugsėjo 5 d.
Darbo rinkos
Kartais nelauktai susiklosčiusios aplinkybės pasuka mus visai kitu keliu, tarsi parodydamos, kad mūsų ankstesnis pasirinkimas nebuvo teisingas. Svarbiausia nepasiduoti dvejonėms, išlaukti tinkamo momento ir juo pasinaudoti. 24 metų Nerijus ilgai ieškojo savęs, vis atsirasdavo kliūtys, dėl kurių jam tekdavo keisti planus.
2017 m. rugpjūčio 31 d.
Darbo rinkos
Kauno teritorinė darbo birža skelbia pasirengusių darbo rinkai specialistų ir darbininkų, registruotų Kauno teritorinėje darbo biržoje, profesijų bei specialybių sąrašą.
2017 m. liepos 24 d.
Darbo rinkos
Informuojame, kad nuo šių metų liepos 22 d. Lietuvos Respublikos piliečiai ir Europos Sąjungos ar Europos laisvosios prekybos asociacijos valstybės narės piliečiai registracijos teritorinėje darbo biržoje metu ir kiekvieną kartą lankantis joje turi pateikti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą – asmens tapatybės kortelę ar pasą.
Naujienų archyvas