Projektai jaunimui

 Šios dienos renginiai

 Sėkmės istorijos herojus

Sėkmės istorijos herojė Agnė Aušrė
Mažeikių verslininkų asociacijos vykdančioji direktorė Agnė Aušrė mano, kad reikia nuolat tobulėti, kelti sau iššūkius, ieškoti to, kas patinka ir daryti tai gerai – tada darbas tikrai tenkins. Nors ir eina atsakingas pareigas, mergina toliau ieško veiklų ir iškelia sau iššūkius: VšĮ „Edukacijos Ambasadoriai“ padeda organizuoti užsiėmimus, dalyvauja „Lauko Biuro“ žygiuose, projektuose, veda įvairius renginius.

 Naujienos

Gruodžio 28 dieną 46-oji jaunimui skirta erdvė Molėtuose užbaigs šių metų jaunimo darbo centrų (JDC) plėtrą šalyje. 2016 metais jau atidaryti 8 nauji centrai Trakuose, Širvintose, Radviliškyje, Rokiškyje, Rietave, Pakruojyje, Raseiniuose ir Kazlų Rūdoje. Centrų infrastruktūra plėtojama ketvirtus metus be papildomo finansavimo ir siejama su Jaunimo garantijų iniciatyvos įgyvendinimu taikant ankstyvąją intervenciją ir diegiant integracijos į darbo rinką skatinančias priemones nedirbančiam ir nesimokančiam jaunimui iki 29 metų.
Šiandien Kazlų Rūdos bendruomenei pristatytos Jaunimo darbo centro paslaugos – tai jau 45 JDC šalyje ir ketvirtasis Marijampolės apskrityje. Iki metų pabaigos dar vienas centras jaunimui duris atvers Molėtuose.