Projektai jaunimui

 Šios dienos renginiai

 Sėkmės istorijos herojus

Ieva anksti suprato, kad jos pašaukimas – menas ir kūryba. Stebėdama aplinką, mergina nuo pat mažens norėjo užfiksuoti nuostabias akimirkas, bandė jas fotografuoti. Šiandien šių bandymų rezultatas – „Ieva Rudžionytė photography“. Tai Ievos pomėgis, darbas, laisvalaikis, gyvenimo būdas ir aistra.

 Naujienos

Lietuvos darbo birža pristato leidinį, kuriame skelbiama statistika iliustruoja, kokia buvo jaunų asmenų situacija darbo rinkoje per pirmą 2017 metų ketvirtį. Naujausioje apžvalgoje pateikiami duomenys apie LDB registruotus absolventus, jaunus darbo ieškančius asmenis ir jų įdarbinimą, dalyvavimą aktyvios darbo rinkos politikos priemonėse, savarankišką užimtumą. Čia taip pat galima rasti jauno darbo ieškančio asmens portretą.
2017 m. balandžio 26 d. Jaunimo darbo centre vyko renginys „Pažink save su Points of you“. Lektorius Robertas Lapkauskas dalyvius supažindino su populiariu koučingo metodu, kuris palengvina ir skatina aiškius bei įkvepiančius bendravimo įgūdžius, įgalina žaidėją pažvelgti į svarbias gyvenimiškas problemas iš kitos perspektyvos, rasti atsakymus į iškilusius klausimus, pamatyti naujas galimybes ir priimti sprendimus norimų pokyčių link.
Gegužės 4 d. Klaipėdos teritorinėje darbo biržoje kartu su partneriais – Klaipėdos pramonininkų asociacija, Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmais bei VĮ Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcija – buvo surengta „Darbo mugė Klaipėda 2017“. Darbo mugėje dalyvavo 24 Klaipėdos miesto paslaugų, pramonės ir jūrinės organizacijos – AB „DFDS Seaways“, AB „Vakarų laivų gamykla“, UAB „Vakarų medienos grupė“, UAB „Novikontas SCM“, UAB „LIDL Lietuva“ ir daugelis kitų, kurios darbo ieškantiems asmenims siūlė daugiau kaip 200 laisvų darbo vietų. Džiaugiamės, kad šiemet Darbo mugėje apsilankė daugiau kaip 600 darbo ieškančių gyventojų.